11-ka w Krakowie

11 listopada 2016 o godzinie 15-tej wystartował Krakowski Bieg Niepodległości.
Był on okazją, aby uczcić Święto Niepodległości w klimacie starego Krakowa, bowiem trasa prowadziła najpiękniejszymi zakątkami miasta.
Z naszej ekipy okazję tą wykorzystali:

12. Agnieszka Cader 42:52 (klasyfikacja kobiet – 3 m., K30-39 – 1 m.)
1709. Paweł Lipniacki 1:05:17
2002. Jolanta Lipniacka 1:08:33

Gratulujemy wyników, zazdrościmy wrażeń!

15181466_1790327967894872_1220320982703711130_n 15192575_1790327737894895_3115424844566319507_n 15219603_1790327867894882_6784397071098700594_n

11 km na Dzień Niepodległości

To już jedna z ostatnich odsłon biegowego kalendarza imprez roku 2016.
O godzinie jedenastej w Białym Kościele, po uroczystym odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego, biało- czerwony korowód biegaczy wyruszył na malowniczą trasę wiodącą przez Ojcowski Park Narodowy.
Podniosły charakter w tym szczególnym dniu i jesienne piękno natury na trasie tworzą niepowtarzalny klimat dla którego chce się tutaj być i biegać.
Toteż ekipa Zabierzów Biega wstawiła się na starcie w bardzo licznym gronie, co zostało zauważone i nagrodzone pucharem dla najliczniej reprezentowanego klubu biegacza.
A oto nasze wyniki według pozycji open:

10. Mariusz Dziedzic 42:53

19. Agnieszka Cader 44:55 (klasyfikacja kobiet – 4 m., K30 – 1 m.)

24. Maciej Zawalski 45:43 (M40 – 3 m.)

64. Marcin Wąsikowski 50:17

75. Paweł Bardoń 50:49

84. Krzysztof Próchniewicz 51:16 (M60 – 1 m.)

95. Jarosław Sarnek 52:00

96. Maciej Stachura 52:00

108. Bartłomiej Kozera 52:37

125. Michał Machlowski 53:45

128. Przemysław Maciejowski 54:05

129. Jacek Cader 54:08

150. Andrzej Żuliński 54:58

172. Radosław Gola 55:53

184. Janusz Bzukała 56:43

194. Robert Dziura 56:59

195. Jacek Zięba 57:01

200. Anna Surdel-Okrutniak 57:10

203. Magdalena Lenartowicz 57:32

207. Józef Baran 57:40

221. Rafał Stanek 58:13

227. Mateusz Pietruszka 58:22

257. Józef Pietruszka 59:55

280. Katarzyna Królik 1:00:58

302. Wojciech Lenartowicz 1:02:28

337. Agata Wąchol 1:04:24

338. Robert Garzeł 1:04:30

339. Łukasz Apostolski 1:04:31

355. Dariusz Dudek 1:05:36

365. Agnieszka Stachura 1:06:17

366. Przemysław Apostolski 1:06:19

374. Magdalena Gaudyn 1:07:05

380. Marta Dudek 1:07:29

381. Ola Dudek 1:07:29

396. Paweł Rewicki 1:08:37

398. Anna Sadakierska-Chudy 1:08:43

412. Jacek Chudy 1:10:05

433. Karolina Gola 1:11:58

434. Józef Misiarz 1:12:18

458. Grzegorz Jarema 1:16:23

459. Beata Jarema 1:16:23

463. Jakub Dudek 1:17:42

468. Edyta Stefan 1:18:53

469. Aleksander Stefan 1:19:10

498. Monika Kulka 1:36:36

499. Andrzej Porada 1:36:36

505. Gabriela Kucharska 1:36:54

W kategorii małżeństw:
M1 Agnieszka i Jacek Cader 1 miejsce
M2 Agnieszka i Maciej Stachura 3 miejsce

Wszystkim gratulujemy!!!

15036682_1787581704836165_1056887860100439726_n 15085626_1787582341502768_6811024236900967720_n 15095093_1787582388169430_2258290140444832279_n 15107199_1787582461502756_909503293623335737_n 15107479_1787582638169405_595452649042527216_n 15109423_1787582028169466_7610498998134890539_n 15134635_1787581871502815_7130956398439398860_n 15171013_1787582251502777_7167663411459190963_n 15179048_1787581821502820_289036022526076233_n 15181192_1787582198169449_5721445689088690320_n 15192566_1787582764836059_615880728794073248_n 15192607_1787582128169456_2505228183150532621_n 15192608_1787582561502746_7166448875512185872_n 15192789_1787582861502716_2276844096540667473_n